Kategorie

Kontakt

e-mail sklep@czachy.pl
Tel 22 810 44 17

Godziny działania sklepu
10-16

Kto jest online

Obecnie w sklepie jest
1 online w tym
0 zalogowanych

eBiuletyn-Newsletter

Czachowe szaleństwo rozpoczął znany brytyjski projektant Aleksander McQueen tworząc kultową już chustę z symbolami trupiej czaszki. Od tamtej pory czachy przestały być domeną jedynie piratów i różnych subkultur i szturmem wdarły się na salony szerokiego świata mody. Nic dziwnego bowiem świat mody zawsze otwarty był na ekstremalne rozwiązania a czaszka stanowi balans na granicy piękna i makabry. Oprócz McQueena symbolem tym zainteresowały się takie sławy świata mody jak Daisy Knights, Vivienne Westwood i paru innych wyjadaczy. Gwiazdy oszalały na ich punkcie, nosili lub noszą je dosłownie wszyscy – od Paris Hilton po Cameron Diaz, nie gardzą nimi i panowie Kanye West, Johnny Depp, Tommy Lee ! Czaszka ma silną pozycję od wieków. Kordian i Faust też się jej nie oparli. Hamlet gdyby wiedział jaka będzie popularna w przyszłości nie potraktowałby jej tak obcesowo. Czachowe rządy trwają więc od średniowiecza po dzisiejszy dzień. Rozwój kariery czaszka może zawdzięczać także Gwen Stefani, która zrobiła z niej gwiazdę rocka. A nawet Disney'owi. Produkcja "Piraci z Karaibów" zwiększyła sprzedaż trupich gadżetów, wśród fanów Jacka Sparrowa.

Nas również kręcą czachy, dlatego postanowiliśmy poświęcić ten sklep czachowym gadżetom.

Na początek skupiliśmy się na produkcji biżuterii z racji naszego przeszło 40 letniego doświadczenia w złotnictwie. Zrobiliśmy rozeznanie w czachowym temacie,więc jesteśmy pierwsi i jedyni z taką kolekcją i to na jubilerskim poziomie gwarantującym jakość,trwałość i elegancję.   Wszystkie wzory są naszego autorstwa i zostały wykonane w naszej pracowni  przez dyplomowanego mistrza w tym zawodzie. Co jest obecnie niezwykłą  rzadkością .Biżuteria czachy.pl to nie masowa produkcja ze sztancy a wieloetapowe ręczne wykańczanie wzorów. Nie mamy pełnego magazynu biżuterii wszystko robimy na zamówienie, specjalnie dla Ciebie. Dlatego twój wzór będzie różnił się delikatnie od innych, dzięki temu taki wyrób będzie jedyny w swoim rodzaju.

Nie ograniczymy się jedynie do biżuterii. Jesteśmy w trakcie prac na innymi czachowymi gadżetami takimi jak koszulki, czapki, obuwie i kilka innych pomysłów w czachę. Śledźcie nasz sklep i profil na facbooku, sprawdźcie nas, sprawdźcie czachy.pl

Dane rejestrowe firmy:
INFOPRESS POLAND Sp. z o. o.
ul. Garibaldiego 4/20, 04-078 Warszawa
NIP: 113-268-74-02
REGON: 141094167>> Sprawdź dane firmy w KRS