Kategorie

Kontakt

e-mail sklep@czachy.pl
Tel 22 810 44 17

Godziny działania sklepu
10-16

Kto jest online

Obecnie w sklepie jest
1 online w tym
0 zalogowanych

eBiuletyn-Newsletter

• Jakość wykonania biżuterii:
Firma INFOPRESS POLAND Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby oferowana biżuteria były najwyższej jakości. Każdy wyrób musi spełniać surowe kryteria jakościowe oraz estetyczne. Jakość wykonania biżuterii sprawdzana jest na każdym etapie produkcji przez dyplomowanego mistrza złotnictwa. Na każdy wyrób jubilerski zakupiony w sklepie www.najbizuteria.pl udzielna jest 24-miesięczna gwarancja.
INFOPRESS POLAND Sp. z o.o. jest wyłącznym producentem biżuterii sprzedawanej w sklepie www.najbizuteria.pl.
INFOPRESS POLAND Sp. z o.o. nie importuje biżuterii innych producentów.
UWAGA! Wyroby z brązu ze względu na materiał, z którego są wykonane, mogą wymagać przecierania flanelką lub irchą. Zależy to od specyficznych cech fizycznych osoby, która będzie nosiła taką biżuterię (np. substancje potowe).

UWAGA! Wagi wszystkich produktów podane są w przybliżeniu, ze względu na ręczną obróbkę mogą się różnić od podanych na kartach produktu. Różnica może wynieść od kilku do nawet kilkunastu procent.

• Jakość obsługi Klienta:
Sklep jubilerski www.najbizuteria.pl gwarantuje najwyższą jakość obsługi Klienta. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta, któremu zapewniamy aż 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. INFOPRESS POLAND Sp. z o.o. gwarantuje zwrot pełnej kwoty zamówienia, która obejmuje wartość towaru oraz koszt przesyłki.